
Boek 'Als water je lief is' NU MET KORTING
Op vrijdag 2 juli j.l. is tijdens een feestelijke bijeenkomst het boek 'Als water je lief is' gepresenteerd. In dit boek vertellen wateronderzoekers van jong tot oud over hun geliefde werk. Al vijftig jaar bestuderen de onderzoekers van villa 'Vijverhof' in Nieuwersluis het zoete water om de natuur te begrijpen.
De wateronderzoekers nemen nu afscheid van de plek langs de Vecht. Zij krijgen samen met de NIOO-medewerkers uit Heteren een nieuw onderzoeksgebouw in Wageningen, vol ecotechnologische hoogstandjes.
Voor geinteresseerden is dit boek te bestellen bij Mw. Mayra Albers van het NIOO-KNAW voor het bedrag van € 24,95. ACTIE: nu voor maar € 19,95 te koop!
|
Blauwalg versus goudalg Het is zomer, het is broeierig warm, het liefst zou je een frisse duik in het eerste het beste meertje nemen, maar dan staat er plots een bordje aan de waterkant met de tekst: 'zwemverbod, blauwalg'. Dinsdag 13 juli j.l. gaf zij hierover een interview bij Hoe?Zo! Radio (Radio 5, van 21.00 tot 22.00 uur) |
Zie ook het persbericht hierover.